SK | EN

POWER COFFEE ZACHUTILO AJ


Zabudnite na energetické nápoje, vyrobil som dokonalú kávu!

Dušan úspešne prezentoval koncept zdravej energetickej kávy, ktorá zaujala nielen osobnosti slovenského podnikania či marketingových odborníkov, ale aj širokú odbornú verejnosť.

Kvalitné jedlo mení myslenie

V rozhovore pre časopis Profit rozprával Dušan o vplyve jedla na naše myslenie a naše postoje. Zároveň poukázal na koncept POWER COFFEE ako spúšťača zmeny v životospráve súčasného človeka.

Raňajky s Fun rádiom

Vo Fun rádiu sme spolu s Juniorom a Marcelom pripravili kompletné POWER raňajky, degustovali kávu a hodnotili senzorické aspekty a čistotu POWER COFFEE.

POWER COFFEE v Teleráne

Prečo piť len čiernu vodu, keď tu máme skvelú organickú kávu?” pýtal sa Dušan v rannej relácii televízie Markíza. Zároveň hovoril o POWER COFFEE, organickej káve praženej na Slovensku, a diskutoval o tom, ako si vybrať kvalitnú kávu.

„POWER COFFEE sa stala ranným rituálom pre celé naše poschodie. Ráno len vidíte rad pri kávovare, kde sa každý už teší na svoje coffee raňajky. Vyzerá to tak, že budeme potrebovať ešte jeden stroj.“

„Kreatíva a káva sú u nás témou každého dňa. Ako nám tím POWER COFFEE nastavil kávovar a nabil ho POWER espressom, tak si niektorí naši ľudia už ani nevedia predstaviť, že predtým fungovali na viac-menej robustovej a ´vyfunetej´ káve.“

“POWER COFFEE nám skrátka vyhovuje. Vždy čerstvá káva, ktorá aj z automatických strojov dáva výbornú kvalitu. Ráno to u nás len tak hučí. Niekedy sa stroje ani nezastavia, len aby povzbudili kreatívne mozgy nášho centra.“

“Pravda je taká, že keď sa spätne zamyslíme, ako sme existovali bez nášho kávovaru a 100% POWER COFFEE, tak si už nevieme predstaviť cestu späť. V POWER COFFEE nám zabezpečili profi stroj aj s mlynčekom, a tak sú všetci naši ´coffee freaks´ nadšení z prípravy pravého espressa či cappuccina.“

“POWER COFFEE sa stala súčasťou nášho ´busy´ pracovného dňa. Sme radi, že sa môžeme spoľahnúť na túto čerstvú kávu, na ktorú k nám radi chodia všetci naši partneri a klienti.”

“Čo sa týka spätnej väzby, tak nie je o čom. Ľudia sú nadšení, často hovoria, že odkedy máme novú kávu od POWER COFFEE, tak sa na staré kapsule ani nepozreli. Vyzerá to tak, že budeme musieť riešiť ďalšie stroje, lebo dopyt sa výrazne zvyšuje.”

JUNIOR & MARCEL

Stretnutie a raňajky so zakladateľom Power Coffee naozaj stoja za to. Nie len, že vás priam zbombarduje svojimi znalosťami a zanietením, ale pripraví hneď aj kávu z inej dimenzie. Aj keď nie sme super kávoví fajnšmekri, nechápeme, že sme doteraz - aj napriek krásnemu obalu talianskych káv - vlastne skoro celý čas pili akoby prepraté ponožky. To, čo ponúka tím za POWER COFFEE, je naozaj iná káva.

LACI STRIKE

Ja nemusím na nič robiť reklamu, vždy poviem to, čo cítim. A tak si ráno šupujem POWER COFFEE SPECIAL s maslom, kokosovým tukom a škoricou. Pre mňa ako človeka, ktorý nikdy nejako raňajky neriešil, skôr k nim bol násilne dotlačený, je táto možnosť úplne skvelým riešením. Energiu cítim tak do desiatich minút a bez problémov fungujem až do obeda. Najlepšie je, že naozaj nemám potrebu nič jesť a tlačiť sa nejakým rožkom. Energie mám viac než dosť, pričom vôbec nie je zaťažené moje trávenie.

MICHAL PASTIER

Aj keď kávu nepijem, POWER COFFEE poznám veľmi dobre. Je to najmä vďaka vášni jej zakladateľa a neustálemu vylepšovaniu komunikácie značky, s čim ma oslovil. Odporúčať niečo môže byť niekedy nebezpečné. Avšak, domáca výroba a pestovanie, pri ktorom majú ľudia pod kontrolou celý proces, je podľa mňa skvelá cesta. Navyše pritom môžu získať fantastický bonus v podobe sociálnej interakcie a vzťahov.

RASŤO KULICH

Power Coffee ma skrátka prekvapila. Najprv som bol trochu skeptický, no po rýchlom "sales pitch" od jej tvorcu ma to celé zaujalo a hneď som ju vyskúšal. Káva má výbornú chuť a nerobí mi zle na žalúdok ako niektoré iné kávy, ktoré som časom začal obmedzovať. Zmysel mi dáva najmä recept s kokosovým tukom a maslom, pretože sám som zistil, že práve zdravé tuky sú najlepším stimulom pre môj optimálny mentálny výkon.

JANA HOSPODÁROVÁ

Nepotrpím si na žiaden luxus, ale na kvalite potravín mi záleží. Tak som rada, že som na jednej akcii spoznala Dušana a ochutnala POWER COFFEE. Káva je pre mňa lahodnou čistou energiou, ktorú si vychutnám počas dňa. Rada podporím poctivé a na Slovensku vyrobené veci, ku ktorým zaraďujem aj čerstvú kávu od POWER COFFEE.

MGR. BORIS ŽBIRKA , PHD

Slovak Strength Institute, osobný tréner Mira Šatana

Častým problémom mojich klientov, profesionálnych športovcov je, že priveľa inklinujú k nevhodným stimulantom výkonu, ako napríklad iontové nápoje, prehnané sacharidové proteíny, či prípravky, ktoré obsahujú umelé sladidlá a syntetický kofeín.
Ťažko sa im orientuje v širokej ponuke komerčných produktov, pričom riešenie je často na dosah v kvalitných prírodných produktoch.
Z tohto pohľadu vidím Power Coffeee ako ideálne riešenie napríklad pre akékoľvek fitness centrum, ktoré chce ponúknuť svojim klientom to najlepšie.
Počas náročného dňa pre mňa neexistuje priestor na kompromisy - ZDRAVÁ A PRÍRODNÁ POWER COFFEE JE PRETO PRE ŠPORTOVCOV JEDNÝM Z NAJLEPŠÍCH PRIRODZENÝCH STIMULANTOV.

PaeDr. VLADO ZLATOŠ

Odborník na optimálnu výživu

Nie je káva ako káva. A hoci nie som pravidelný kávičkár, manželka Tina je aj za mňa. Keďže sa jej starám o prípravu kávy, dbám na to, aby spĺňala rovnako tvrdé kritéria, aké kladieme na výživu a suplementáciu. A práve POWER COFFEE napĺňa naše očakávania. Je zdrojom čistého organického kofeínu bez toxínov a iných problematických látok, ktoré sa dnes nachádzajú v bežne dostupnej káve. Na tejto kvalitnej káve sa nám páči aj to, že napomáha optimalizácii tukového metabolizmu. Pokiaľ je káva správne pripravená, napríklad s ďalšími funkčnými ingredienciami, a jej dávkovanie je prispôsobené individuálnym zvláštnostiam, môže byť užitočným nástrojom pri optimalizácii životosprávy.

Rady Active

Osobný tréner a výživový poradca z Košíc

Nikdy nechcem byť v rámci výživy univerzálnym odborníkom na všetko. Prečo? Lebo je nemožné zasiahúť všetky oblasti tak obsiahle, aby ste si mohli povedať, že danej téme a súvislostiam podrobne rozumiete.
Preto treba starostlivo selektovať odborníkov, ktorí tvrdia že vedia všetko o všetkom (ideálne, rýchlo od nich preč). Preto treba vyberať a nasledovať odborníkov z jednotlivých oblastí, ktorý idú vlastným príkladom a žijú svoj sen. Musia to byť ľudia s vášňou pre svoj odbor. Musia mať pokoru pred informáciami. To potrebujeme.
Presne ako zakladateľ Power Coffee, ktorému úprimne verím, že si svoju domácu úlohu na tému "top kvalitná káva" urobil maximálne poctivo.

IVAN MACH

prezident Aliance výživových poradců ČR

Jako „služebně starší“ jsem byl celý život konfrontován jednou tím, že pití kávy je kvůli obsahu tzv. „přepálených“ látek tukové povahy zdravotně rizikové, na druhé straně tím, že káva působí proti tomu či onomu - cukrovka, Alzheimerova nemoc, a podobně. Stále jsem si kladl otázku, jak je to doopravdy, zejména když jsem teprve po padesátce začal kávu sám pít, snad z pocitu, že mi po ranním šálku pomáhá ještě k vyšší vitalitě a svěžesti. Ale doopravdy mi chutnala, bez cukru ale s mlékem, jen při lyžování v Itálii a pak až jako Power Cofee, jenž mi byla představena na jedné konferenci v Bratislavě. Nemusel jsem si ji ze zvyku ani „ochutit“ mlékem, jak mi chutnala, a ta vůně! A když jsem se od zakladatele Power Coffee a  studenta na kurzech výživového poradenství nutris.net ještě dozvěděl, jakým „chytrým“ způsobem se ve slovenské Seredi praží, aby se v ní minimalizovaly potenciálně zdravotně rizikové složky, stala se hned mým favoritem. Dával jsem ji úspěšně testovat snad všem v okolí. Jejím skutečně zdravotním a vitalizačním účinkům tedy jako odborník dobře rozumím a mohu ji všem, kdo od ní čekají zdraví, sílu a vitalitu bez vedlejších účinků, jen doporučit.

Pavol Ferenc

Športové poradenstvo - INFORM, s.r.o.

Power Coffee je jedinečná a inšpirujúca. Energiu cítim DLHO, nie len krátky úsek ako pri iných espresách. Po absolvovaní exkurzie s Dušanom a vypití správne pripravenej kávy nás nenechal ani chvíľu rozmýšľať nad tým, akú kávu budeme piť v nasledujúcich rokoch na Slovensku :)

Katarína Kovalčíkova

lektorka powertraining.sk

"Vždy som si predstavovala, že ráno vstanem a dám si s mužom kávu. Akurát on ju nechcel piť - vraj je nezdravá a nechutí mu. Až kým nestretol Dušana. Dušan je schopný svojou láskou k dobrej káve nakaziť každého. A chvalabohu! Odkedy pijem Power Coffee, nerobím v kvalite kompromisy. Ranná kávička s maslom a kokosovým olejom odteraz štartuje každý môj deň a udržiava ma s čistou mysľou, koncentráciou a výkonom počas celého dňa. Teraz už chápem, že nie je káva ako káva."

Richard, Nitra

“Tak včera prišiel ten deň D, kedy som si doma otvoril Vami spomínanú espresso zmes. Spravil som si na porovnanie poslednú ostávajúcu Lavazzu top class a Vašu organickú špecialitku a ODPADOL SOM! :)Odpadol som a hneď som si spravil ďalšie dve. Je to naozaj maškrtka a oceňujem Vašu ponuku.”

Jana, Košice

“Dobrý deň,  chcem sa pekne poďakovať za rýchle opätovné vybavenie zásielky. Káva už je úspešne u mňa, vonia nádherne a chutí neskutočne. Určite budem odporúčať :) Prajem príjemný zvyšok dňa. ”

Adrián, Košice

"Káva, ktorá búra mýty o škodlivosti a tvorí harmóniu medzi chuťou, arómou a pozitívnymi účinkami. Nápoj, ktorý dáva ďaleko viac ako len krídla.."

Adam, Zvolen

“Vážený pán Plichta, pred nejakou dobou som si zadovážil balík z každého druhu Vašej kávy, a tak ste spôsobili, že som bez mihnutia oka vyhodil do koša všetku svoju vtedajšiu “kávu” zakúpenú v bežných obchodoch. Vaša káva je oproti tomu ako rajský nápoj. Keď som si ju dal prvýkrát, tak som svoj rekord klikov v stojke prekonal 3-násobne! Nehovoriac o zvýšenej intelektuálnej aktivite... Jednoducho paráda.”

Andrej, Bratislava

"Naozaj som neveril, že by to bol až taký rozdiel v porovnaní s inými "lepšími" kávami, ale myslím že človek to pochopí, hneď ako ovonia a uvidí to zrno."

Prečítajte si príbeh našej cesty a vízie podnikania, vďaka ktorému chceme ľuďom pomáhať v zlepšovaní životosprávy a v realizácii POWER života podľa vlastných predstáv.